ÖZ AYYILDIZ Hakkında

Hakkımızda


 

Dar dokuma,Tela,fermuar, dantel, fisto ve benzeri aksesuarlar ile sürekli  yenilenen teknolojisi ile, değişmeyen önce hizmet  ilkesi ile  branşında uzman kadrosu ve arge ekibi ile birlikte toptan satışını yapan satış mağazası ile hizmet veriyoruz.yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir deyip müşterilerimize en iyi hizmet anlayışı ile yolumuza devam etmek en büyük hedefimizdir.

1958 yılında kurulmuş olan dünyanın en büyük aksesuar üretim firması ÖZ-EL A.Ş'nin ÖZ-EL APLUS bayisi olan pazarlama yapan firmamız dünyanın önde gelen firmaların aksesuar ihtiyaçlarına hem üretim hem tedarikçisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Misyonumuz :
Yurtiçi ve yurtışındaki üreticilerinin ihtiyaç duydukları aksesuarları, en iyi kalitede, insan sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde üreterek tekstil sektörünün ve Türk ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunmak.
 
 
 
Vizyonumuz :
Kuruluşumuz itibari ile, tekstil yan ürünlerindegerek yerli üretim gerekse ithal ürün çeşitlerimizi arttırarak sunduğumuz kaliteli ve alternatif ürünlerde, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilip aranan bir firma özelliğine sahip olmaktır.

   ÖZ AYYILDIZ © 2011 web tasarım web tasarım